İlan yayından kaldırılmıştır.

2008 Honda Jazz İlk Sahibinden Yakıt ( 15 KRŞ )

27,500
İlan No: 2302
Marka: Honda
Seri: Jazz
Paket: 1.4 ES
Model: 2008
Yakıt: Benzin/lpg
KM: 125.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Jazz ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracın ilk sahibiyim ve bu benim ilk arabam onun için çok titizimdir. İki parça değişen ve iki parça boyanan vardır araç üzerinde yapılanlar servis tarafından yapıldı. BRC marka sıralı sistem lpg takıldı "hondanın anlaşmalı olduğu ve son dere güvenilir bir marka"  lpg' de çok ekonomik neredeyse hiç yakmıyor km' ye vurursak 15 KRŞ civarı birşeyler yakıyor. Yeni araba alacağım için satıyorum, temiz uygun hem arabanın hemde otogaz' ın bakımları düzenli olarak yapıldı. Galerici değilim, arabamın normal değerini yazdım lütfen ölücüler aramsın.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi