İlan yayından kaldırılmıştır.

2009 Model Nissan Note 1.5 DCİ Çok Temiz

27,500
İlan No: 2788
Marka: Nissan
Seri: Note
Paket: 1.5 dCi Visia
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 138.245 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Nissan Note ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Öncelikle belirtmek isterim aracımın hasar kaydı vs yoktur. Sadece 4 parça boya var. Oda kapı önünde çozukların çizmesinde dolayı herhangi bir yerde boyatıldı Mekanik anlamda çalışmayan bir aksamı yada yapılması gereken birşeyler yok zaten periyodik bakımlarını yapalı fazla olmadı bir sorunu varsa bakımlara denk getiriyordum, onun için sıkıntı yok. Dilediğiniz ustaya yada servise gösterebilirsiniz alıcısına şimdiden hayırlı uğurlu olsun dileklerimle.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi