İlan yayından kaldırılmıştır.

2009 Model Otomatik Opel Corsa 1.2 Essentia

28,300
İlan No: 5572
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: Essentia
Model: 2009
Yakıt: Benzin
KM: 102.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Corsa ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Kesinlikle takas yoktur nakit ihtiyacım var o nedenle satıyorum. Otomatik vitestir çok temiz ve bakımlı bir araç. kaporta akamında değişen parça yoktur. Benzinli LPG hiç takılmamıştır. Muayenesi yeni yapıdı. Orijinal 102 binde tam bir bayan arabası. Bakımları zamanıda aksatılmadan yapılmıştır. Tavan ve bagaj hariç bel altı boyalıdır. Mesajlara cevap veremiyoruz. Bilgi ve pazarlık için telefon yolu ile ulaşınız. Lütfen boş muhabbet için aramayınız arabam temiz dosta gider. Hayırlı olsun.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi