2014 Bayi Çıkışlı Opel Corsa Sadece 6.000 TL

41,500
İlan No: 4618
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: 1.3 CDTI Essentia
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 6.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Corsa ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım 2013 model Opel Corsa 1.3 Dizel Essentia modeldir. Şasi W0L0SDL68E4068318, 09-01-2014 ÇIKIŞLI Aracım sıfır ayarında hatasızdır. Kesinlikle Kaza hasar, değişen boya yoktur. KM 6.000'de olup garanti vermekteyim. Expertizde Söylediklerimin aksine kaza, darbe, değişen veya boya  çıkması dahilinde expertiz masraflarını karşılayacağım. 06.07.20152de ilk bakımı ankara Opis Opel yetkili servisinde yapıldı. Bakım faturası ve dosyaları mevcutur. Satın alacak olan müşterime gösterebilirim. İçi-Dışı sıfır ayarında diyebileceğiniz kadar temiz ve orjinal. 4 Tane sıfır GoodYear kışlık lastiği de mevcutttur. Aracın satın aldığım tarahi, yedek anahtarı, kitapçığı dosyasında mevcut. Aracın genel donanımalrı ise şöyledir; 2HAVA YASTIĞI_”ABS_EBD”_ELEKTRİKLİ YAN AYNLAR_MP3 ÇALAR MÜZİK SİSTEMİ USB / AUX GÖVDE RENGİ KAPI KOLLARI VE AYNLAR. Daha fazla bilgi ve sormak istedikleriniz için irtibata geçin.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi