64.000 KM’de Sıfır Ayarında Sahibinden Honda Civic

43,900
İlan No: 4485
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 Elegance
Model: 2007
Yakıt: Benzin
KM: 64.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Civic ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım çok temiz sahibinden ve sıfır ayarındadır. Her hangi bir donanım eksikliği olmayıp sınıfının en dolu modelldir. Yedek anahtarı, kitapçığı ve tüm belgeleri mevcut olup alıcıya teslim edilecektir. Araç benlidir. Fakat kesinlikle LPG takılmamıştır. Aracın motoru ve tüm bileşenleri ilk günkü gibi dinç ve sorunsuzdur. Aracım her hangi bir kazası veya darbesi yoktur. Bundan dolay hiç bir parçası değişmemiş ve boya da yapılmamıştır. Orjinalliğini bozacak tek bir işlem yoktur. Bu temizlik, km ve fiyata piyasada araç bulmak oldukça zordur. Aracı satma nedenim ise araç alacağım onun için satıyorum. Civic'i istediğiniz ustaya ve servise gösterebilir ve expertiz alabilirsiniz. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi