İlan yayından kaldırılmıştır.

BMW 5.20 IA M Paket Beyaz Makyajlı

37,500
İlan No: 3967
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 520i
Model: 1999
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 220.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

BMW si ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden satılık M Paket BMW 5.20 Çok Temiz Ve Bakımlı 

  Otomatik - Triptronic vites

Cam sunroof 

Klima Montana gerçek deri koltuklar  Fonksiyonel direksiyon Elektrikli ve katlanır aynalar  Ön ve arka orijinal tamponlar  Kol dayama  Dinamik sürüş modu  Ariker marka sıralı sistem LPG  Kazsız orijinal bir 5.20 Arıyorsan senin araban bu. Piyasada böylesini bulmak biraz zor. Bu arda araç borusan çıkışlıdır.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi