İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden 2014 14.000 Km’de Full

81,500
İlan No: 3435
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 116d EfficientDynamics
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 14.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

BMW si ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

2014 MODEL DİZEL BMW 116 D 

14000 KİLOMETREDE 

HATASIZ KAZASIZ 

BORUSAN ÇIKIŞLI 60.000 KM ÜCRETSİZ BAKIM 

START&STOP

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

HIZ SABİTLEME

S.O.S YARDIM ÇAĞRISI

Bİ XENON 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi