İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden BMW 320 Premium kasa Takas olup

69,900
İlan No: 4916
Marka: BMW
Seri: si
Paket: 320i Premium
Model: 2008
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 132.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

BMW si ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Araın 2008 model BMW 320 Premium. Araç 132.000 km'Dedir Km'si uzun yolda yapılmış olup aracın tüm aksamları sorunsuz ve sıfır gibi dinçtir. Elektrikli perde sıralı sistem LPG araçta takılıdır. Değişen parçası veya hasarı kesinlikle yoktur. Borusan çıkışlı olup eksik belgesi kesinlikle  yoktur. BMW 320 Nadir bulunan dışı siyah ve içide bej der  döşemedir. İç döşemelerinde en ufak bir deforme dahi yoktur. Takas için  arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi