İlan yayından kaldırılmıştır.

Boyasız Chevrolet Cruze LPG’Lİ

31,000
İlan No: 3638
Marka: Chevrolet
Seri: Cruze
Paket: 1.6
Model: 2010
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 62.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Cruze ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

*2010 Model Cehvrolet cruze 1.6 MT5 Aracım orijinal 62.000 Kilometrede. LPG vardır ve fabrika çıkışlıdır yani sonradan takma falan değil kendi orijinali. Bu nedenle sonradan takmalar ile kıyaslanmaz, LPG ile motor uyumu ancak bu kadar olur. Tüm ağır bakımlarını yaptırdım. Stepnesi hiç kullanılmamıştır ilk günkü gibi duruyor. Kesinlikle boya yada hata yoktur, istediğiniz yerde test yaptırabilirsiniz. Benden yana sıkıntı yok. Fiyat çok uygun yazılmıştır. Piyasadaki emsallerini bir araştırın aradaki farkı göreceksiniz. *Alıcısına şimdiden hayırlı olsun *Rica ediyorum telefonda pazarlık yapmayın. *Araç başında ufak bir pazarlık olabilir.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi