İlan yayından kaldırılmıştır.

2. Sahibinden Kazasız Boyasız Değişensiz Aveo

23,800
İlan No: 3896
Marka: Chevrolet
Seri: Aveo
Paket: 1.4 SX
Model: 2007
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 110.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Aveo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Araç 1.4 SX ful olan modelidir. Bu paraya temiz alabileceğiniz en iyi araba bu 4 adet hava yastığı 4 cam otomatik. Aracım yüksek model bir çok araca ttaş çıkartır ayarda. Yol tutuşu falan süper, motor performansı da aynı şekilde. Şanzımanında en ufak bir sıkıtı, yapılması gereken bir aksam kesinlikle yoktur. Bizde binici olduğumuzdan daha bir arıza başlangıcında hemen müdahale ediyoruz. Kazası boyası yoktur. İstediğiniz yere gönül rahatlığı ile gösterebilirsiniz. Bütün bakımları tam olarak yeni yapılmıştır. Aracı alan kişiye 4 adet yaz lastiğide yanında hediye olarak verilecektir. Yani tam dosta tavsiye edilecek kelepir bir araç. Piyasayı bir araştırın ve karşılaştırma yapın aradaki fark gözle görülür derecede. Pazarlık payım çok azdır. Verdiğiniz paraya değecektir.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi