İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Aveo Çok Temiz

23,750
İlan No: 658
Marka: Chevrolet
Seri: Aveo
Paket: 1.4 LS
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 25.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Aveo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

İşte sahibinden çok temiz kullanılmış düşük km Chevrolet Aveo. Araç çok temiz kullanılmış olup değişen parçası da kesinlikle yoktur. Araç  2011 model ile birlikte 25.000 km dedir. Aracın km si orjinal olup değişen tek bir parçası da yoktur. Chevrolet düşük km ile sıfır ayarın dadır. Chevrolet sedan kasa ile birlikte rengi de beyazdır. Araç ilk sahibinden olup tüm bakımları yetkili servis tarafından itina ile yapılmıştır. Araç sıfırdan farksızdır.  Araç km de 30 kr yakmaktadır. Aveo benzinli motor ile birlikte manuel vitestir. Ve ayrıca sınıfının benzinli araçları arasında da en az yakanıdır. Ayrıca sedan kasa ile birlikte sınıfının en dolu modelidir. Aracın tüm bakımları tam ve zamanında yapılmış olup değişen parçası da kesinlikle yoktur. Aracın peşin fiyatı için pazarlık yapılmayacaktır. Kesinlikle takas olmıyacaktır. Aveo tüm bunlarla birlikte sınfının ne dolu modeldir. Aveo'nun donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

Arka cam buz çözücü

Hidrolik hidrolik direksiyon 

Ayarlanabilir direksiyon

ABS

Hava yastığı

İmmobilizer

Merkezi kilit 

İsofix

Alarm 

Analog klima

kumaş koltuk 

Elektrikli ön camlar 

Yol bilgisayarı

Araçta vardır.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi