İlan yayından kaldırılmıştır.

HATASIZ BOYASIZ SAHİBİNDEN 2012 AVEO 1.3 LT

35,500
İlan No: 1512
Marka: Chevrolet
Seri: Aveo
Paket: 1.3 D LT
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 56.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Aveo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Merhaba, ara. çok temiz dizel sahibinden araçta hata ve boya yoktur tamamen orjinaldir fotolarda göründüğü gibi gayet sade ve temiz. Aracın içinde sigara dahi içilmemiştir sınıfının en dolu modelidir buda size gerek kısa mesafelerde gerek ise uzun mesafelerde olumlu şekilde olanaklar sağlamaktadır. Aveo modeli chevrolet'in en tutulan modellerinden biridir. Yakıtta ise ayrı bir yeri vardır az yakar çok kaçar hesabı aslında tam şehir içinde kullanılabilecek bir araçtır. Zaten şehir içi kullanımı rahat olan araç uzun yolda hayli hayli konforludur en dolu olması ayrı bir rahatlık katar teknolojinin bütün imkanları sizin için mevcut. bilindiği üzere amerikan üretimi olan chevrolet iş can güvenliğine ulaşınca sınır tanımamaktadır. her alanda üstünlüğünü korumuştur ve güvenilir araçlar listesinde üst sıralarda yer almıştır. Güvenliğiyle birlikte performans' ada önem gösterilmiştir gidişine söyleyecek söz bulmak çok zor. Araç 2012 model olup 2013' te trafiğe çıkışlıdır pazarlık payı vardır
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi