İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Satılık 84.000 Km’ De 1.3 Dizel Aveo

28,000
İlan No: 2294
Marka: Chevrolet
Seri: Aveo
Paket: 1.3 D LS
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 84.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Aveo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Çok temiz 2012 model olup bakımları tamdır., Muayene yeni yapıldı direk doldur yakıtı kullan pasta, cila, boya koruma hepsi düzenli olarak yapıldı bakımlarına ise daha 6.000 km vardır. Aracı satma nedenin krediyle almıştım şimdi ise ödeme konusunda baya zorlanıyorum düşündüm taşındım satmaya karar ver aslında böyle bir niyetim yoktu, onun için herşeyi tastamamdır. 2 parça değişen ve iki parçada boya bulunmakta ekspertizde çıkacaktır. Yakıt çok ekonomik gidişide çok güzel bastını mı çekiyor konforu ise cabası, kaçırılmayacak bir araç alan arkadaşa şimdiden hayırlı uğurlu olsun..
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi