İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Lacetti Benzin&LPG

25,200
İlan No: 982
Marka: Chevrolet
Seri: Lacetti
Paket: 1.6 WTCC
Model: 2009
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 112.840 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Lacetti ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

İşte sahibinden çok temiz kullanılmış bir Chevrolet Lacetti. Araç çok temiz kullanılmış olup dışta çizik veya boya yoktur. Aracın tüm bakımları tam ve zamanında yapılmış olup değişen tek bir parçası dahi yoktur. Ayrıca muayenesi de mevcuttur. Chevrolet Lacetti 1.6 benzinli motor ile birlikte LPG de takılmıştır. Araca takılan LPG de ruhsata işlenmiş olup BRC markadır. LPG orjinal takılmış olu motor orjinaline kesinlikle bir zarar vermemiştir. Lacetti otomatik vitese sahiptir. Araç sedan kasa ile birlikte rengi de beyazdır. Ayrıca Lacetti 2009 modeli ile birlikte 112.840 km dedir. Aracın km side orjinal olup değişen tek bir parçası dahi yoktur. Araç tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modeldir. Araç tüm bunlarla birlikte bir çok donanımı içerisinde barındırmaktadır. Lacetti'nin donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

Klima

Park Sensörü

Hidrolik Direksiyon

Elektrikli Ayna

ABS

Hava Yastiği (Sürücü)

Çelik Jant

Hava Yastığı (Yolcu)

Rezistanslı Yan Aynalar

Direksiyon Ayarı

Araçta mevcuttur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi