İLK SAHİBİNDEN CİTROEN C-ELYSEE 1.6 HDİ EXCLUSİVE

44,500
İlan No: 1482
Marka: Citroën
Seri: C-Elysée
Paket: 1.6 HDi Exclusive
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 6.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Citroën C-Elysée ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Sadece 6000' de ilk sahibinden C-Eylsee dizel piyasada henüz yeni olmasına rağmen sıralamalarda üst düzeylere yerleşmiştir. Dış tasarımıyla binicilerin beğenilerini kazanmıştır. araç direk olarak sahibinden satışı verilecek ve binecek olan arkadaş cebinden para ödemeyecektir zaten sıfır ayarında ve sadece 6000 km dedir gözü kapalı alınabilecek tarzdan dahada önemlisi ilk sahibinden kesinlikle 2' inci kişi kullanmamıştır. motorunda kesinlikle bir sorun yada yapılması gereken bir aksam yok zaten yeni araç ve çok az km yapmıştır. Türkiye'nin bir ucundan bir ucu 2 bin km dır söyle düşünelim ki bir iki kez doğuya gidip gelmiştir. sıfırından tek farkı fabrikadan başkasının çıkarması olacak sıfır kokusu hala içinde. C-elysee' nin en üst modelidir ve garantisi hala devam etmektedir satışa hazır olup herhangi borcu harcı yoktur. Alıcı kişi istediği ustaya servise gönül rahatlığıyla gösterebilir. Araçta lokal boya mevcut temizlik adına iki parça servis kayıtlıdır.Rahatlığı eminim sizin favorileriniz arasına girecek.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi