İlan yayından kaldırılmıştır.

30000 Km’ De Sorunsuz Dizel Lodgy

42,000
İlan No: 2542
Marka: Dacia
Seri: Lodgy
Paket: 1.5 dCi Laureate
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 30.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Dacia Lodgy ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracın kazası belası yoktur, istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Şoför kapısında iki adet hafif çizik vardır. Bilerek rutüş yaptırmadım orjinalı bozulmasın diye. 2013 sekizinci ayda trafiğe çıkışlı olup 2016 sekizinci ayına kadar garantisi ve muayenesi vardır. Alt taban döşemesine komple koruyucu kaplama yapılmıştır. ekstra olarak şoför koltuğuna kolçak takıldı, bagaj havuzu takıldı ve birkaç işlem birşey daha takıldı. Bakımları sadece yetkili servisinde yapıldı. Üzerindekiler kışlık lastikler yazlıklarıda yanında verilecektir. Yakıt konusunda çok cimridir şehir içi 20 - 22 kuruş yakıyor şehirler arası ise 16 lara kadar düşüyor. Lütfen ölücüler aramasın., Dosta gidecek bir araçtır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi