İlan yayından kaldırılmıştır.

Sadece 13.000 Km’de Dacia Logy

44,100
İlan No: 3273
Marka: Dacia
Seri: Lodgy
Paket: 1.5 dCi Laureate
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 13.500 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Dacia Lodgy ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Muhtelif yerlerinde ufak tefek çizikler vardır, onlarda göze pek batmıyor anca dikkat edersen. Onun dışında bir kusuru yoktur, temiz kullanılmıştır. Aile için çok idealdir hem donanım olarak hemde kapasite olarak. Ara. 1. köprüden geçmektedir, otomobil geçiyor.   ABS - ASR - EPS Merkezi kilit Hava yastığı yolcu Elektrikli ön camlar Klima Katlanır koltuklar Yol bilgisayarı Isıtmalı yan aynalar Hafif alaşımlı jantlar Park sensörü Elektrkli arka camlar      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi