İlan yayından kaldırılmıştır.

Doktordan Ford Fiesta 1.6 Trend

40,000
İlan No: 4665
Marka: Ford
Seri: Fiesta
Paket: 1.6 Trend
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 15.900 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Fiesta ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracn değişne parçası kesinlikle yoktur. Sadece  3 parça local boya vardır. Bunlarda arka tampon, sola arka çamurluk ve sol arka kapının çamurluğa yakın bir kısmında. Aracın plaka sorgulamasında 3153 liralik hasar kaydı bulunmaktadır. Daha büyük bir araba aldığım için artık bunu satıyorum. Aracın ikinci sahibiyim. Ben aralık 2014 tarihinden aldım. Alırken de araca Ford servisinde experiz yaptırdım. Raporunda da hala saklıyrum. Araç da 2013 kasım çıkışlıdır. Aracın garantisi 1 yıl uzatma ile 2017'ye kadardır. Aracıma hiç LPG taktırmadım. Aracın değişeni olmayıp sorunsuz bir araçtır. Aracın son bakımları da 9000 km'de  yapılmıştır. PowerShift modellerde yokuş kalkış desteği, esp ve otomatik klima standart olarak. yokuş kalkış desteği de vardır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi