Düşük Km’li Sahibinden Çok Temiz Dacia Sandero

31,650
İlan No: 1146
Marka: Dacia
Seri: Sandero
Paket: 1.5 dCi Ambiance
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 37.400 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

İlan yayından kaldırılmıştır.

Dacia Sandero ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Dacia Düşük km'li olup çok temiz kullanılmıştır. Aracın garantisi Dacia yetkili servisi tarafın dan devam etmektedir. Dacia 2012 model ile birlikte 37.400 TL'dir. Aracın tüm bakımları tam ve zamanın da yapılmıştır. Aracın tüm bakımları tam ve zamanın da yapılmıştır.  Dacia sandero ilk sahibinden satılmaktadır. Sandero 1.5 dize motor ile birlikte sınıfının en dolu modeldir. Araç şehir için 1 depo ile 1200 km de gitmektedir. Araç sadece peşin  fiyatına taksitle satılmaktadır. Dacia Sandero sadece A3, Golf veya 1.16 ile takas yapılabilir. Bu temizlikte piyasa da bu kadar temizini bulmanız çok zordur. Araç tüm bunlarla birlikte sınıfının ambiance modelidir. Aracın donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

Klima

Hidrolik Direksiyon

Merkezi Kilit

Elektrikli Ayna

Katalizatör

ABS

Hava Yastiği (Sürücü)

Alarm

Hava Yastığı (Yolcu)

Yol Bilgisayarı

Metalik Boya

Direksiyon Ayarı

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi