İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Monster Cupe Satılık Takas Olur

28,500
İlan No: 5427
Marka: Fiat
Seri: Coupe
Paket: EX
Model: 1996
Yakıt: Benzin
KM: - KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

İlan yayından kaldırılmıştır.

Fiat Coupe ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Fiat Coupe 96 model 2.0 Motor 16 valf 4 silindir. En çok tutulan modeli.

Özellikler;

Klima

Elektrikli sunroof

Abs

Fark yımaka

Yolcu ve sürücü hava yastığı

Cocuk kilidi

Elektrikli aynalar

Elektrikli camlar

Amerikan park modu

Telefonluk

Araç benimdir benden baş kimseye elletmem buyüzden herşeyine kefilim. Düzenli olarak her hafta sonu yıkatırım, boya korumasını yeni yaptırdım.

Aracımı diğer modeller ile karıştırmayın en tutulan modelidir.

Bana maliyeti 35 bini geçti fiyatı yinede uygun yazdım. Lütfen ölücüler aramasın, pazarlık sünnettir oda araç başında olur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi