İlan yayından kaldırılmıştır.

Aracımız Yeni Sahibine Hayırlı Olsun

63,500
İlan No: 6757
Marka: Fiat
Seri: Ducato
Paket: Maxi DC
Model: 2015
Yakıt: Dizel
KM: 49.800 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Fiat Ducato ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

2015 model 49 binde kaza boya yok,ufak bir ezik var,resimlerde mevcuttur.Tertemiz bir araçtır.İçini izole edilmiş olup kaliteli raflıdır.Raflar söküle bilir.

Raflar fiyata dahil olmayıp istenilirse 2500 tl ye sökülmeden verilebilir.

Fatura kesilecektir.

Lastikler iyi durumdadır.

1000 tl değerinde kapı,darbe ve hareket alarmı vardır.

Klima yoktur.

DONANIM BİLGİLERİ

Güvenlik

ABS
Alarm
ESP
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yolcu
Merkezi Kilit
Yokuş Kalkış Desteği
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi