İlan yayından kaldırılmıştır.

2001 Model 196 Binde Muayeneli Palio 1.4 El

16,000
İlan No: 5700
Marka: Fiat
Seri: Palio
Paket: 1.4 el
Model: 2001
Yakıt: Benzin/LPG
KM: 196.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Fiat Palio ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Merhaba arkadaşlar. Aracım 2001 model Fiat Palio olup 1.4 litre benzinli motora sahiptir. Kaporta aksamında sadece bir parça değişeni vardır.

Yaşına göre bel altı komple boyanmıştır.

Muayenesi 2017 yılının temmuz ayına kadar geçerlidir. Motor ve yürüyen aksamında hiç bir şekilde problem yoktur.

196 binde orijinal bakımlı bir araç. Pazarlık ve detaylı bilgi için arayın görüşelim.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi