İhtiyaçtan Yeni Sedan Yeni Focus-Navigasyon-Televizyon-Kamera-

82,000
İlan No: 6325
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.6 TDCi Trend X
Model: 2016
Yakıt: Dizel
KM: 800 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Focus ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden acil satılık yeni Focus yeni kasa sıfır araç boya kaza vs. kesinlikle yoktur.

aldığım gibi durmaktadır.

sadece 800 kilometre'de

euro 6 yeni nesil motor 6 ileri vites

DVD FİLM İZLEME-GERİYİ CANLI GÖSTEREN KAMERA-GÜNCEL KONUŞAN TÜRKİYE HARİTASI YÜKLÜ NAVİGASYON GİDECEGİN YERE KADAR SENİ YÖNLENDİRİYOR-HIZ SABİTLEME EL GAZI-HIZ SINIRLAMA-ORJINALDEN SİYAH LAZER CAMLAR-4 CAM OTOMATİK-ORJINAL ÇELİK JANT-SİS FARI-İSOFİX-ANAHTARTARDANDA BAĞAJ AÇMA HEPSİ VAR.  

DONANIM BİLGİLERİ

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi