İlan yayından kaldırılmıştır.

Hasar Kayıtlı Çok Uygun Fiyata Opel Astra

31,750
İlan No: 4743
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.3 CDTI Edition
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 65.168 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Astra ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım hakkında bütün bilgileri burada paylaşıyorum. İlanı okumadan lütfen arayıp luzümsüz sorular sormayınız.

Aracımda ağır hasar kaydı vardır.

Hasar kaydı nedeni ile de oldukça uygun bir fiyata satmaktayım.

Aracımdaki değişen ise sadece 2 parça'dır. Ayrıca tampon ve çamurluklarda hafif boya varıdır. Bunların dışında da her hangi bir sorunu veya hatası da yoktur.

Aracım orjinal 65.168 km olup kondisyon sıfır a yakın denilebilir.

Abs klima hava yastıkları hız sabitleme park sensörü. Özellikle belirtiyorum motor - Aracımda ABS, klima, Airbag, hız sabitleme, mekanik, ön düzen, biniminde sürüşünde en ufak br sorun hata yoktur. Aracın tek kusuruda ağır hasarının olaması. Hasarı da yetkili bayi tarafından yeni yapılmıştır. Vizesi de 2016 yılına kadar devam etmekte.

Aracın çalışmayan bozuk tek bir aksamı dahi yoktur.

İstediğiniz ustaya veya servise götürebilirsiniz. Aracı satın aldıktan sonra sadece yakıt koyup gönül rahatlığı ile binebileceğiniz bir araçtır. Aracın satılma amaçı ise nakit ihtiyacı dolayısıyladır. Her hangi bir sorunu olduğu için felan değildir. Zaten aracı istediğiniz ustaya götürebilirsiniz.

Çalışmayan ağır akması varsa da satın almasanız.

Nakit ihtiyacım dolayısıyla Takas yapmamaktayım. Teklif etmeyiniz. Detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi