İlan yayından kaldırılmıştır.

Hastasından İsveç Tankı Volvo S40 Orijinal Km

28,750
İlan No: 5682
Marka: Volvo
Seri: S40
Paket: Premium
Model: 2004
Yakıt: Benzin/LPG
KM: - KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Volvo S40 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Volvo s40 Klasik 2004 Model

Aracımın herhangi bir sorunu yoktur, acil olaraka satılık ondan uygun fiyat yazdım, piyasayı araştırırsanız emsallerinden uygun olduğu göreceksiniz.

Gerçekten bilinecek ayarda güzel bi araç.

Bakımlar yetkili Volvo servisinde yapılmıştır. Aracı yakından görmek ve daha ayrıntılı bilgi için yukarıda yazan numara ile ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi