İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Honda Accor 2.0 İes Tank

25,000
İlan No: 5448
Marka: Honda
Seri: Accord
Paket: İes
Model: 2000
Yakıt: Benzin/LPG
KM: 210000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Accord ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Kaza bela yoktur. 210.000 Km'de orijinal motor durumu %85 çıkıyor yaşına ve modeline göre oldukça diri bir araçtır. Jantlar ithal olarak italyadan gelmiştir. Araç görüldüğü gibi resmen tank. Özelliklerinden bahsedecek olursak: Hız sabitleyici Deri koltuklar, sis farı, çelik jant, elektrikli aynalar gibi daha bir çok özellik mevcut. Performansını bilen iyi bilir özellikle uzun yolda motor çok güzel açılmaktadır. 200 220 gibi hızlara çok kolay bir şekilde ulaşıyor.   Fazla söze gerek yok ilgilenen arkadaşlar için gelin görün test edin benim dediğimin haricinde bir sıkıntı olursa masraflarınız benden.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi