İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Civic 1.6 Elegance Takas Olur

61,500
İlan No: 307
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 Elegance
Model: 2013
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 12.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Civic ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden uygun bir araç arıyorsanız eğer Honda Civic Elegance tam size göre demektir. Aracımızın kazası veya darbesi yoktur. Civic sahibinden olup çok temiz kullanılmıştır. Aracımız çok geniş ve tam bir  aile arabasıdır. Civic garaj aracıdır ve dışta çizik veya boya kesinlikle yoktur. Peşin fiyat için pazarlık yapılabilir. Uygun fiyatlı ve mantıkı araçlar ile de takas yapılabilir. Takas yapılırken fiatta pazarlık yapılmayacaktır. Civic 1.6 Elengance modeli ile de bir çok özellik ve donanıma sahiptir. Honda 2013 model olup 12.000 km dedir. Aracımız düşük km ve 2013 modeli ile sıfır ayarındadır. Ve sıfırdan farksızdır. Aracımız  her şeyi ilk günkü gibidir. Civic tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolıu modeldir.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi