İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Satılık Honda Civic

36,900
İlan No: 76
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 Elegance
Model: 2008
Yakıt: Benzin
KM: 141.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Civic ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

2008 model olan Honda Civic 141.000 km dedir. Araç orjinal km de dir. Civic 1.6 Benzinli motor ile birlikte otomatik vitese sahiptir. Araç otomatik vites ile size trafikte daha rahat ve performanslı bir bir sürüş keyfi sunuyor. Araçta kaza veya darbe yoktur. Aracımız çok temiz olup tüm bıkımları yetkili servis tarafından tam ve zamanında yapılmıştır. Aracın muayenesi 2016'ya kadar devam etmektedir. Civic sedan kasa ve rengi de siyahtır. Aracımızda sadece bir parça değişen mevcuttur. Değişen parça ise ön kaputtur. Ve sadece 3 parça lokal boya vardır. Boyalı parçalar ise arka sağ çamurluk ve arka sağ çamurluk'dur. Sattığımız araçları 30 gün içerisinde geri verebilirsiniz. Fakat %10'luk eksiği ile geri alıyoruz alıyoruz. Kredi çıkmayan müşterilemiz için banka kredisi kullandırılabilir. Ayrıca senetle veya vade seçeneklerimizde mevcuttur. Civic Elegance modeli ile sınıfının donanım bakımında en dolu araçtır. Civic'in özelliklerine bakıcak olursak eğer araçta;

ABS

8 hava yastığı

Lastik arıza göstergesi

Yorgunluk tespit sistemi

Merkezi kilit

4 cam otomatik

dijital klima

soğutmalı torpido

yağmur sensörü

ayarlanabilir  direksiyon

Aracımızın donanımları arasındadır.

Aracımızda kaza veya darbe yoktur.

Araca Vadeli, senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz.

Kredi çıkmayan müşterilemiz için kredi için yardımcı olunur. 

Civic'in peşin tutarı ise 36.950 TL'dir.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi