İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Civic Sahibinden Satılık

52,500
İlan No: 1646
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 Elegance
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 29.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Civic ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

2011 Model honda civic elegace sahibinden otomatik vites, makyajlı kasa, sunroof, ön ve arka park sensörü olan ful modelidir. Km orjinal hasar, kaza hiçbiri yoktur. sağ arka çamurluk ta bir karış vernik vardır. Oda sürtünmeden dolayı bakımlarının tamamı yetkili servis olup aracın 6 yıl 150.000 km garantisi devam etmektedir. Aracın içi ve dışı tertemiz koltuklar döşemeler hala sıfır gibidir. herhangi bir aşınma yırtık söz konusu değildir. Araçta 2.500 tl değerinde navigasyon ve geri görüş kamerası yetkili servis tarafından takılmıştır. Faturalı ve garantili en iyisinden. Ayrıca aracın çıkarılan orjinal cd  çaları da teslim edilecektir. Yedek anahtarı ve kitapçıkları hala duruyor onlarda verilecek aracın boya koruma sistemi ve cilası tarafımca yeni yapılmıştır. Muayenesi de yeni bunun yanında bakımları da yeni yapılmıştır. Bandrol borcu ödenmiş ve kuruş borcu yoktur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi