İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Jazz 1.4 Joy Paket 2011 Model

36,700
İlan No: 4094
Marka: Honda
Seri: Jazz
Paket: 1.4 Joy
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 42.500 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Honda Jazz ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım Honda Jazz 1.4 Joy 44.000 Km'de. boyanan, değişen, kazası olmayan bir araçtır. Genel olarak gayet konforlu ve iç hacmi sınıfındakilere göre çok geniştir. Aracın şu anda 6 ay garantisi kalmıştır. 2016'da sona erecek. Üzerindeki lastikler gayet iyi durumda "Michelin" marka.. Şu anda hiç bir sorunu yok aracımın, model yükseltmek için satıyorum. İşerimdeki yoğunluktan dolayı telefona cevap vermez isem bana mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Ciddi alıcı ile araç başına çok az Bir pazarlık yapılır.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi