İlan yayından kaldırılmıştır.

LPG’ Lİ YAKIT CİMRİSİ DACİA SANDERO

23,750
İlan No: 1533
Marka: Dacia
Seri: Sandero
Paket: 1.2 Ambiance
Model: 2012
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 31.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Dacia Sandero ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden yakıt cimrisi şehir içi ve şehir dışı performansını ancak binen bilir. sanılanın aksine çekişi ve gidişi motoruna  göre gayet iyidir. Ön takımından yürüyenin de herhangi bir problem yada yapılması gereken bir aksam yoktur. Sıfır ayarında bir araçtır eminim görünce bana hak vereceksiniz yıllarca masrafsız  binebileceğiniz tarzda yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. Fiyatını ise gayet makbul tuttum piyasadakiler ile karşılaştırabilirsiniz pazarlık sünnettendir azda olsa pazarlık payı vardır. paraya ihtiyacım olduğundan satışa çıkardım yoksa kesinlikle satmazdım hem bu ayarda acı niye satayım hiçbir sorunu yokken bana para lazım size araç tekrar söylüyorum alan arkadaşın cebinden hiçbir şekilde para ödemeyecektir. istediğin servise  gösterebilirsiniz eğer bir sorun çıkarsa ben kefilim ve tutarı ne ise ödeyeceğim. Takas olur üzerine para alabileceğim araçlarla aracın bel altında boya vardır. ABS KLİMA MERKEZİ KİLİT SÜRÜCÜ AİRBAG CD ÇALAR..
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi