İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Clio 1.4 Dynamique Sahibinden

21,950
İlan No: 579
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.4 Dynamique
Model: 2006
Yakıt: Benzin
KM: 142.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Clio ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Araç servis bakımlı ve çok temiz kullanılmıştır. Araçta sadece 1 parça lokal boya vardır. Boyalı parçalar ise sağ arka çamurluktadır. Ve ayrıca 2 parça değişeni vardır. Değişen parçalar ise sol ön kapı ve ark bagaj kapağıdır. Aracımızın harici hatası yoktur. Ayrıca aracımzın muayenesi de yeni yapılmış olup ocak 2016 tarihine kadar devam etmektedir. Satın aldıktan sonra masraf çıkatmayaca bir araçtır. Aarcımzın fiyatı da çok uygundur. Ayrca aracımız 2006 modeli ile birlikte 142.000 km dedir. Ayrıca 1.4 benzinli motor ile birlikte BRC markalı LPG takılmış olup ruhsata işlenmiştir.

Sahibinden satılık olup çok temiz kullanılmıştır. 

Aracımzın peşin fiyatı için pazarlık yapılmayacaktır. Ayrıca takas da apılmayacaktır. Araç geniş bagaj ile hatchback 5 kapı kasaya sahiptir. Clio'nun rengi ise mavidir. Clio sınfının hem en çok tutulan em de donanım bakımından en dolu modeldir. Böle bir aracı bu fiyata çok zor bulursunuz. Bu fırsatı kaçırmayın. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi