İlan yayından kaldırılmıştır.

Makyajlı Kasa Orijinal Hatasız Boyasız Nissan Note

29,100
İlan No: 3765
Marka: Nissan
Seri: Note
Paket: 1.4 Visia
Model: 2009
Yakıt: Benzin
KM: 52.500 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Nissan Note ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Sahibinde satılık 2010 Makyajlı kasa nissan note 2010'da trafiğe çıkışlıdır. Tramer kayıtlarında herhangi bir hasar kaydı yok   Hatasız - kazasız - boyasız   Muayenesi yeni 2017 'ye kadar geçerlidir.   Yedek anahtarı ve kitapçıkları ilk günkü gibi muhafaza edilmiştir.   Lastikler sıfıra yakın ama sıfır değil :)   Tüm bakımlarını düzenli olarak yetkili servisinde yaptırdım Bende önce sahibi de serviste bakımlarını yaptırmış.   İletişim için lütfen ciddi alıcılar arasın.   Teşekkürler.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi