Mazda 3 1.6 Impressive Ful+Ful (Sadece Servis Bakımlı)

41,600
İlan No: 4042
Marka: Mazda
Seri: 3
Paket: 1.6 Impressive
Model: 2010
Yakıt: Benzin
KM: 85.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Mazda 3 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Ben aracın ilk sahibiyim, bugüne kadarki tüm bakımlarını Mazda (damla) servisinde yapılmıştır. Tüm kayıtlarına herhangi bir Mazda servisinde yaptırabilirsiniz. 80.000 Km bakımları yeni yapıldı.  Tüm balatalar, debriyaj seti dahil yenilendi bir lira masrafı yoktur. İlk aldığım hafta sol  önden çarptılar. Yine mazda da bakım/pnarım yapıldı. Onun dışında herhangi bir kazası yoktur. Koltuklar ısıtmalı - sunroof - katlanır koltuklar - elektrikli dikiz aynalar - şerit uyarıcı sistem - hız sabitleyici - 8 adet hava yastıkları - lastik arıza göstergesi - Far yıkama. Detaylı bilgi için arayın.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi