İlan yayından kaldırılmıştır.

Memurdan Peugeot 307 Full

26,000
İlan No: 3853
Marka: Peugeot
Seri: 307
Paket: 1.6 XT
Model: 2004
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 113.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 307 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Arabayı ilk sahibi olarak akrabamadan geçen sene aldım. Sorunsuz ve günevenerek bindiğim aracımın tüm bakımlarını 2 ay önce yaptırdım. Bakımda yapılanlar; 4 Lastik sıfır Fren balataları Triger seti Baskı balata seti Tüm ağır bakımları yapıldı. Eğer şu anda tek bir masrafı var ise cebimden ödemeye hazırım. Km'de 180 Kuruş yakıyor. Tüpe uyumlu olan motor modelidir. 16 litre. Değişen parçası olmamakla beraber çamurluk ve tamponlarda bir iki tane lokal boya mevcuttur. Modelinin en dolu olan versiyonu hız sabitleyici sanruuf vs hepsi var.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi