İhtiyaçtan Satılık Temiz Uygun Fiyata mercedes Benz

43,900
İlan No: 4890
Marka: Mercedes - Benz
Seri: C
Paket: C 200 Komp. Avantgarde
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 198.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Bordo

İlan yayından kaldırılmıştır.

Mercedes - Benz C ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

EN DOLU MODELİ OLAN AVANGARD  . ÇOK UZUN DİYE YAZMIYORUM C200 DE OLAN HERŞEY VAR VE LPG DE İŞLİ OTOMATİK TRİPTONİK ŞAHISTAN  .ÇOK ÇOK TEMİZ HERHANGİBİR MASRAFI YOK DEĞİŞEN YOK ORJİNAL İSTEDİĞİNİZ YERE BAKTIRIN MASRAF ÇIKARSA BANA AİT. AMA ÇIKMAZ TÜM BAKIMLARINI DÜZENLİ OLARAK YAPTIRDIM.LASTİKLER YENİ . HİÇBİR BAKIM YAPTIRMAYA GEREK YOK AL BİN. TİCARİ KÜÇÜK PİKABLARLA TAKAS OLUR . İHTİYAÇTAN. DEĞERİNİN ÇOKK ALTINDA YAZDIM ÇARPIK DÖKÜK YIPRANMIŞ C200 FİATIDIR BU FİAT. NADIR BU KADAR TEMİZ BİR ARABA EMİN OLUN.  ADANA DIŞINDA GELENLERDEN YOL MASRAFINIDA DÜŞERİM. AYRINTILAR İÇİN ARAYIN GÖRÜŞELİM.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi