İlan yayından kaldırılmıştır.

2010 Model 69 Binde LANCER

34,500
İlan No: 3383
Marka: Mitsubishi
Seri: Lancer
Paket: 1.5 Invite
Model: 2010
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 69.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Mitsubishi Lancer ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

2010 Model sadece 69 bin kmde LPG'li orijinal köpek balığı....   Aracım kesinlikle orijinaldir, alt takıma kesinlikle anahtar değmemiştir, götürüp baktırın sonucu aynı olacaktır. Ayrıca masraf çıkarsa tüm ekspertiz masrafı bana aittir.   Motor saat gibi çalışmakta   Boya takıntısı olanlar aramasın lütfen boya hakkında bilgi telefonda verilecektir.   Yakıt olarak çok ekonomiktir km başına 25 ile 27 kuruş yakıyor çok diyecekseniz, araba gaza dokunu dokunmaz çekiyor, devir ne olursa olsun fark etmiyor.   Sınıfında daha az yakan arabalarda ar fakat bunun kadar verimli değildir.    Pazarlık araç başında olur acelem yok. alıcısına şimdiden hayırlı olsun.          
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi