İlan yayından kaldırılmıştır.

İhtiyaçtan Dolayı Satılık Almera 1.5 Tekna

24,000
İlan No: 3887
Marka: Nissan
Seri: Almera
Paket: 1.5 Tekna
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 130.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

İlan yayından kaldırılmıştır.

Nissan Almera ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Selamünaleyküm. Aracım ihtiyaçtan dolayı satılıktır. Aniden aldığım bir karar sebebi ile satmalıyım. Yoksa satma gibi bir niyetim kesinlikle yoktu. Be arabanın 3. sahibiyim benden önceki sahipleri çok ana çok temiz kullanmışlar. Aracı görmeye gediğinizde bana hak vereceksiniz. Araç model ve serisinin en dolu paketidir. Hem bir aile aracı hemde spor. Kımızı renk ona çok yakışıyor. Çizik görmek mümkün değil. İsteyenlere şasi numarası verebilirim. Hasar kaydı falan yoktur. Muayenesi yeni yapılmıştır 2 yıl muayene derdi yok. Aynı zamanda bakımlarını da yeni yaptırdım. Uzun lafın kısası Alan arkadaş gönül rahatlığı ile kullanacaktır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi