2005 İlk Sahibinden 49.000 KM Tam Otomatik 1.2 Micra

30,900
İlan No: 3534
Marka: Nissan
Seri: Micra
Paket: 1.2 Visia
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 49.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Nissan Micra ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

2005 Nissan micra 1.2 Tam otomatik...   Sadece 49.000 Km'de   Ara. ilk sahibindendir. Piyasadaki nadir bulunacak temizlikte ve emsaldedir.   Tam otomatik geri kaydırma yapmaz   Lastikler sıfır alınmıştır.. Servis dışından bakımları giderilmemiştir. Servis bakımlıdır.   Yedek anahtarı ve kitapçıkları ilk günkü gibi muhafaza edilmiştir.   Pasta cila boya koruması ve detaylı iç temizliği yeni yapılmıştır.   Detaylı bilgi için arayınız.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi