İlan yayından kaldırılmıştır.

Temiz, Masrafsız Orta Kasa Nissan LPG İşli

18,500
İlan No: 4141
Marka: Nissan
Seri: Primera
Paket: 1.6 Comfort
Model: 2001
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 258.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Nissan Primera ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım temiz ve masrafsızdır. Ben yeni araba alacağım için satıyorum. Arabadan çok anlamam alırken 3 parça boya ve önden de hafif kazası olduğunu ama şaselerde birşey olmadığını söylediler. Yürüyeni kesinlikle masrafsızdır. O konuda garanti veririm. Görmek ve göstermek isteyenler gelsin istediği yere göstersin, lütfen telefondan ayrıntı sormayın. Ben bildiğimi yazdım, başkada birşey bilmiyorum. Alana hayırlı uğurlu olmasını diliyorum ve telefonda pazarlık yapmıyorum.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi