İlan yayından kaldırılmıştır.

Hatasız Sahibinden Acil Satılık 1.3 CDTi

31,450
İlan No: 4692
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.3 CDTI Enjoy
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 134.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Astra ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım gayet güzel ağır bakımları yeni yapıldı. Akisler, rot, başları, yağ değişimi ,hava, filtlerisi polen filtlerisi, mazot filtlerisi, kızdırma bujileri değişti, yani kısaca araç masrafsız temiz ve sorunsuz bir  araçtır.

En az 2 yıl sorunsuz, servise gitmeden binebileceğiniz bir arçatır.

Aracın yaşı itibari ile bel atının belirli kısımlarında 3-4 parça hafif sürtmeler dolayısı ile boya vardır. Değişen parçası da kesinlikle yoktur. Aracımda hasar kaydı yoktur. Fiyatını hasar kayıtlı araçların fiyatları ile kıyaslamayınız.

Aracı istediğiniz servise götürüp gösterebilirsiniz.

Aracın bakımlarını eksiksiz bir şekilde yaptırdım.

Ayrıca geçen hafta pasta  cila ve boya koruma ve kuaför işlemi yapıldı. Yani araç prıll prıl oldu.

 Aracın genel donanım özellikleri;

6 airbag muayenesi bu ay yapıldı 1.temmuz 2015 temmuz vergisi yatırıldı. 4 lastik sıfır Hız Sabitleme(cruze control) Merkezi Kilit Far sis İLK yardım çantası ve Kitapcıkları Çizilmez Cam filmi Yağmur sensörü Far Sensörü Kapalı Garaj Arabası Akü Sıfır Amerikan Park Krom Kaplama 134.000 de   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi