İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Corsa 1.3 CDTI Essentia Paket

34,500
İlan No: 4315
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: 1.3 CDTI Essentia
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 88.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Corsa ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım kazası ve boyasızdır. İstediğiniz yere gösterip bilgisayarlı test yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda Tramer kayıtlarıda tertemizdir. Hasar veya pert kaydı kesinlikle yoktur. Şu anda 88.000 Km'de. Bakımları zamanında ve aksatılmadan yapılmıştır. İsteyen olursa tüm faturaları elimde mevcut. Gösterebilirim. Kışlık lastiklerini yeni değiştirdim. Yazlıklar fena sayılmaz. Yanında kışlıkları da hediye olarak vereceğim. Yedek anahtarı mevcuttur. Tertemiz ve kusursuz bir araç. Alan kesinlikle pişman olmayacaktır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi