İlan yayından kaldırılmıştır.

Otomatik Vites Opel Astra Dizel Full Donanım

41,000
İlan No: 4554
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.3 CDTI Essentia
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 100.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Opel Astra ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracım 2011 modell ve haziran ayı Ankara Opel Bayi çıkışlıdır. İlk sahibi benim ve araç oldukça temiz, bakımlıdır. Sınıfının en full donanımlara sahip Essentia modelidir.

Aracın 15000 km'de bir  60.000 km'ye kadar her 10.000 km'de Ankara Opel yetkili özel servisinde yaptırdım.

Üniversitede dış hekimi olarak çalışıyorum. 2015'e kadar her ay iş sebebi gidiş dönüş 2 defa Ankara - İstanbul Otoban yoluyla 100.000 km'nin en az 70.000'nin uzun yolda yaptım. Aracımın sadece bir 2 parçaso değişmiştir. Ticari taksinin hafif çarpması ile birlikte sol ön çamurluk ve ön tampon Ankara Opel servisinde değişti. Bu kazaya bağlı olarka 1 kaza olmak üzere 8850 TL Tramer kaza kaydı vardır. Ve bir defa da plastik anti firiz borusunun delinmesi haricinde herhangi bir şekilde arıza ya da problemi yoktur. Harici hatası veya sorunu da yoktur. İstediğiniz servise gösterebilir ve expertiz alabilirsiniz.

Aracım sehir dışı hesaplamalara göre 23 kr yakmaktadır.

Aracım ile birlikte 4 adet sıfır Continental kış lastiklerini de vereceğim.

Aracımda bulunan donanım özellikleri ise şöyledir;

- Arka park sensörü - Yağmur sensörü - Otomatik kararan dikiz ayna - Hız sabitleyici - Yokuş kalkış desteği - Ön kol dayama - Fonksiyonel Deri Direksiyon - Dijital otomatik Klima - Yol bilgisayarı - Otomatik açılan farlar - Ayarlanabilir direksiyon - Sis farları - AUX girişi sayesinde her türlü müzik/MP3 çalar bağlayabilme
Aracım hakkında  pazarlık düşünmekteyim fakat çok fazla ısrar etmeyin.

Detaylı bilgi için irtibata geçin.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi