İlan yayından kaldırılmıştır.

Tek Kapı Peugeot Gti 2000 Model Takas Olur

21,500
İlan No: 5483
Marka: Peugeot
Seri: 206
Paket: GTI
Model: 2000
Yakıt: Benzin/LPG
KM: - KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 206 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

*Panoramik cam tavan

*Dijital klima

*Yolcu hava yastığı

*Sürücü hava yastığı

*Hidrolik direksiyon

*Sis Farı

*Kumaş koltuklar

*Çelik jant

*Elektrikli aynalar

*Elektrikli camlar

**Değişen parçalar;

Ön kaput ve ön çamurluk yetkili servisinde değişmiştir. Tranmer kayıtlarında herhangi bir hasar kaydı yoktur.

Sahibinden satılık Peugeot 206 GTI Full Mantıklı takas tekliflerine açığım. Araç resimlerde göründüğü gibidir bir sıkıntısı olmayan spor arana.

Pazarlık payı var alıcısına hayırlı olsun.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi