İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 206 X 2005 Model 119.000 KM

19,600
İlan No: 3405
Marka: Peugeot
Seri: 206
Paket: 1.4 X-Design
Model: 2005
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 119.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 206 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Araç 2005 model 1.4  206 x design modelidir.

Orijinal 119.000 km motor şazuman sorunsuz sıkıntısız.

Araçta 3 parça boya vardır. Sağ ön çamurluk yüzeysen değişmiştir. Şasesinde panelinde direklerden en ufak bir oynama söz konusu değildir.

Araçta yanık ezik göçük, yırtık gibi deformeler yoktur.

LPG var ruhsata işlemiştir.

Muayenesi yenilenmiştir.

Masrafsız bir araç

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi