İlan yayından kaldırılmıştır.

Hatasız Sahibinden 301 1.6 HDİ Active

41,500
İlan No: 3737
Marka: Peugeot
Seri: 301
Paket: 1.6 HDi Active
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 35.800 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 301 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Hatasız aracımı satıyorum. Aracım peugeot 301 tertemiz ve bakımlı şirket araçları ile karıştırmayın. Bir gram dahi olsa boya yoktur. İsteyenlere şasi no verilir. Aracı istediğiniz yerde eskpertiz yaptırabilrsiniz. Yedek anahtarı kullanım kitapçıkları hepsi mevcuttur ve ilk günkü gibi muhafaza edilmiştir. Alacak olan arkadaş sadece biraz km yapmış bir araç alacaktır. Sıfır gibi bir araçtır. Aracımı ihtiyaçtan dolayı satıyorum. Şehir dışından gelecek olan arkadaşlar için dediklerimin dışında bir boya yada değişen çıkarsa bütün masraflarınızı ben karşılayacağım.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi