İlan yayından kaldırılmıştır.

Hatasız Tertemiz Bir Araba 2013 Çıkışlı

45,500
İlan No: 4117
Marka: Peugeot
Seri: 308
Paket: 1.6 e-HDi Active
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 54.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Peugeot 308 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Değerli arkadaşlar çok titiz bir insan olduğum için, arabama da olukça titiz davrandım. Ev alacağım için satıyorum, yoksa kesinlikle satmazdım. Kime kısmetse güle güle binsin inşaAllah. Kesinlikle hiç bir yerinde bir tanede olsa çizik yoktur.  Araca ekstra olarak yaptırdıklarım ortalama 4 - 5 bin TL civarı var. Özelliklerini anlatmaya gerek yok, 2013 model araba. Kullanım kitapçıkları ve yedek anahtarı mevcuttur. Aracın fabrika garantisi devam ediyor.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi