Rahatlığı İle Nam Salmış Toyota Corolla LPG’li

19,500
İlan No: 2870
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.6 GLi
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 253.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Bej

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Toyota corolla GLİ, efsane sakanın en dolu olan serisidir., Kullanımının ne kadar rahat olduğunu bileyen yoktur sanırım. Arabama en kaliteli LPG markalarından olan Zavoli sıralı sistem LPG vardır. LPG ruhsata işlenmiş olup herhangi bir sıkıntısı yoktur. LPG bakımları düzenli olarak her 10 bin kmde bir yapılmıştır buda demek oluyor ki hiç bir şekilde sıkıntısı yok ve bakımları düzenli olduğundan yakıta da fark ediyor hem daha az yakıyor hem  daha fazla performans sergiliyor.   - KLİMA - ELEKTRKLİ ÖN CAMLAR - HİDROLİK DİREKSİYON - KOMPLE SES SİTEMİ VARDIR - 4 ADET HOPERLÖR VS - ÇELİK JANT - DERİ DİREKSİYON   TAKAS OLMAZ NAKİT İHTİYACINDAN DOLAYI SATILIKTIR.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi