İlan yayından kaldırılmıştır.

2000 Model HatchBack Clio Sıralı Sistem LPG

17,000
İlan No: 4195
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.4 RTA
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 154.800 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Clio ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Aracımız 2000 Model olamasına rağmen Diri ve atak bir araçtır. Klima filitresi başta olmak üzere düğer bakımları zamanında yapılmıştır. Benzinde az yakıyor ama LPG'de kokluyor sanki. Tasarruf tutkunları için bire bir arabadır. Çok iyi kaçıyor çok az yakıyor. Ben arabamdan memnunum. Ama satma zamanı geldi benim için biraz daha üst model bakıyorum. Lastikle 1 yıl daha idare eder. 2016 Temmuz ayına kadar muayenesi geçerlidir. Sadece şöför kapısı orijinali ile değişmiştir. Tamamen masrafsız bir araçtır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi