İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Kangoo 381 Binde Boya Çürük Yoktur

22,000
İlan No: 5636
Marka: Renault
Seri: Kangoo
Paket: 1.5 Dci
Model:
Yakıt:
KM: 381.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Kangoo ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

381 dinle boya çürük çarık kesinlikle yoktur.  bakımları zamanında aksatılmadan özenle yaptırdım.  şu anda Tek maçla çalışmaktadır.  yazının Fiyatta çok az da olsa pazarlık payı vardır, Lütfen boş muhabbetler için aramayın. Renault Kango çift sürgülü aile arabası.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi